Nezmaři v roce 2021 – co nám přinese?

Nezmaři v roce 2021 – co nám přinese?

Se začátkem školního roku 2020 – 2021 jsme se těšili, že i naše činnost zase nabere obrátky. Bohužel po pár týdnech, během kterých jsme stihli alespoň pár schůzek a 2 velké závody (Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v turistickém závodě) jsme zase museli veškerou činnost přerušit. Až těsně před Vánoci se nám podařilo uspořádat jedinou schůzku, kterou jsme pojali jako tradiční vánoční zdobení stromečku pro zvířátka u bílovecké přehrady.

Od té doby netrpělivě čekáme, kdy se zase budeme moct scházet, začít trénovat a pořádat akce. Nicméně plány máme nemalé. Už koncem března by se měly rozběhnout závody, a to Krajským pohárem, na který by během května a června měl navázat Český pohár. Ještě do konce školního roku bychom rádi uspořádali víkendový pobyt na některé chatě KČT, protože na našich pobytech na chatě Skurečená v Beskydech vždy zažijeme spoustu dobrodružství a legrace. 

Po loňském čtyřdenním přechodu Nízkých Tater chceme posunout laťku zase o kousek výše, a proto zrovna v těchto dnech plánujeme na léto přechod Vysokých Tater s výstupy na několik jejich nejvyšších vrcholů a celodenními túrami po jejich nejkrásnějších místech. 

Teď už jen čekáme, co nám virus a pravidla povolí – my jsme ale připraveni!

 

Michal Krchňák

TOM Nezmaři Bílovec